Akademia Malucha

Akademia Malucha to miejsce stworzone z pasja przez ludzi kochających dzieci, mieści się w uroczym zakątku Łodzi na osiedlu Złotno z dala od zgiełku miasta i ruchliwych ulic, gdzie ptaki śpiewają na powitanie…

DOMOWO – FACHOWO – ZABAWOWO – ARTYSTYCZNIE

My nie poprawiamy natury – my odkrywamy jej bogactwo. Zapraszamy dzieci już od 2,5 roku życia. Zapewniamy dzieciom swobodę harmonijnego rozwoju, wydobywamy pełnię ukrytych sił, wychowujemy w umiłowaniu dobra, piękna, wolności.

Akademia Malucha to dobry wybór! Zapisy trwają cały rok!

akademia malucha złotno łódź

Przedszkole AKADEMIA MALUCHA jest placówką, która zapewnia przyjazne środowisko rówieśnicze również dla dzieci z autyzmem i zespołem Aspergera, organizowane przez świadomych i kompetentnych specjalistów.

przedszkole dla dzieci z autyzmem

Staramy się aby dzieci autystyczne dobrze i bezpiecznie czuły się w naszej placówce i czyniły zauważalne postępy w rozwoju i zachowaniu. Zapewniamy odpowiednio przystosowane sale przedszkolne, wyposażone w nowoczesne pomoce dydaktyczne. Posiadamy bogato wyposażone sale do zabaw badawczych, tanecznych, wielozmysłowego poznawania świata, zabaw ze światłem i dźwiękiem oraz rehabilitacji i rekreacji ruchowej.
Plan dnia w codziennej organizacji naszej placówki tworzy przewidywalną strukturę, w której dzieci czują się bezpiecznie. Jest w nim czas na zabawę, edukację, ruch na świeżym powietrzu, posiłki oraz terapię. Obowiązkowa jest realizacja podstawy programowej wychowania przedszkolnego oraz zabawa zorganizowana tak by dostarczyć dzieciom przyjemności. Umożliwia ona dzieciom wybór aktywności zgodnie ze swoimi zainteresowaniami, oraz pomaga nawiązywać relacje w grupie.
W przedszkolu dzieci podczas typowych działań przedszkolnych, takich jak zabawy tematyczne, plastyczne czy ruchowe, uczą się nawiązywania kontaktów z rówieśnikami, skutecznej komunikacji oraz poznają obowiązujące zasady i normy społeczne.

ZAPRASZAMY!!!